Понеділок, 06.05.2024, 12:14

Головна » 2013 » Вересень » 7 » Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

12Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

Висловлюю всім працівникам галузі щиру вдячність за самовіддану працю, за чесне виконання своїх обов'язків та професіоналізм.

Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками. У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів міста та району природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів нашого краю.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, трудової наснаги в ім'я процвітання України і всієї Знам’янщини.

міський голова            Ігор Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1046 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0