22:22 Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості | |
![]() Висловлюю всім працівникам галузі щиру вдячність за самовіддану працю, за чесне виконання своїх обов'язків та професіоналізм. Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками. У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів міста та району природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів нашого краю. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, трудової наснаги в ім'я процвітання України і всієї Знам’янщини. З повагою міський голова Ігор Крижановський | |
|