П`ятниця, 19.04.2024, 04:03

Головна » 2017 » Серпень » 4 » День профспілки залізничників і транспортних будівельників України!
День профспілки залізничників і транспортних будівельників України!
Шановні залізничники!
Виконавчий комітет Знам'янської міської ради щиро вітає вас із професійним святом – Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України!

Успішна робота будь-якої галузі, в першу чергу, залежить відроботи працівників. Залізничники завжди відзначаються своєю самовідданістю, відповідальністю та почуттям високого громадянського обов’язку. Із року в рік фахівці Одеської залізниці працюють, аби наші поїздки були комфортними, швидкими і безпечними.

У день професійного свята висловлюємо велику вдячність всьому численному коллективу знам'янських залізничників за сумлінну працю, високий професіоналізм та вклад у розвито кекономіки нашогоміста.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, нових професійних здобутків, успіхів на всіх життєвих та професійних магістралях.

З повагою,
міський голова                                                                      С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 987 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3