Четвер, 02.05.2024, 14:38

Головна » 2011 » Листопад » 21 » День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини

12  Як повідомила начальник служби у справах дітей Лариса Карпук:                   " Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. В рамках Всеукраїнської акції "День спільних дій в інтересах дітей” службою у справах дітей спільно із сектором сім'ї та молоді  виконавчого комітету Знам'янької міської ради заплановано та проведенно у місті роботу консультативного пункту з питань залучення категорійних дітей до оздоровлення та відпочинку в стаціонарних таборах , міської соціальної акції „Ти маєш право знати”. В закладах освіти проведено тиждень правових знань;
тематичні години спілкування;лекції та бесіди за участі представників правоохоронних органів „Невід’єднене право кожної дитини – право на життя”, „Закон і право для всіх єдині”, Захищенність прав дитини в правовій державі”.Постійно здійснюються перевірки умов утримання та виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок”. В рамках правового лекторію проведено лекції до 20-річниці ратифікації Україною Конвенції ООН про права дитини. В рамках роботи Школи самостійного життя для учнів старших та випускних класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проводяться тематичні заняття на тему захисту прав та законних інтересів дітей , бесіди для членів прийомних сімей на тему „ Конвенція ООН про права дитини як основоположний документ про дотримання прав дитини”. В рамках Тижня права організовано проведення профілактичних рейдів з метою виявлення бездоглядних, безпритульних та схильних до скоєння правопорушень дітей, надання їм всебічної підтримки. На базі бібліотек міста постійно проводиться тематична викладка „Твої ровесники радять прочитати”; інформаційний буклет „Гендерна рівність в європейському вимірі”; віртуальна подорож „Міста світу. Вчора і сьогодні”; книжкова виставка „Щоб життя не пройшло мимо”; дискусія „Насильство в родині: приватна справа чи соціальна проблема?”; диспут „Твоє здоров’я в твоїх руках”; бесіда „Толерантність врятує світ”;анкетування „Телебачення - інформаційний помічник чи джерело агресії”;година правових знань „Знай свої права та обов’язки”;день інформації „У тобі - великого народу ніжна і замріяна душа” ;День відкритих дверей. У міському краєзнавчому музеї для дітей усіх категорій заплановано безкоштовне відвідування та екскурсійне обслуговувння з використанням інтерактивних форм роботи".

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1664 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0