10:31 День Святого Миколая - це свято, якого так чекають дітлахи у всьому світі | |
![]() Як відомо, День Святого Миколая - це свято, якого так чекають дітлахи у всьому світі. Цей день не тільки веселе свято для самих дітей, але і нагадування суспільству про необхідність захищати та приділяти увагу тим дітям, які цього потребують по особливому. Саме з нагоди такого дня міський голова Філіпенко Сергій Іванович та в.о. першого заступника міського голови – начальник відділу інформаційного та комунікацій з громадськістю Загородня В.Г. відвідали інтернатні заклади міста Знам'янка та привітали дітей пільгових категорій зі святом. Побували поважні гості у Знам'янському дитячому будинку - інтернаті III - IV профілю (директор Т.Валько) та Знам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів (директор Н.Заруцька). Вихованці закладів радо зустрічали гостей та демонстрували новорічні казки, читали вірші та співали пісні. Також перебуваючи у фойє Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школі-інтернаті І-ІІІ ступенів почесні гості були вражені виставкою новорічних робіт, зроблених дітьми. ![]() Кожна дитина та кожен підопічний того чи іншого закладу отримали веселий настрій та солодкі подарунки від міської влади. Керівництво інтернатів у свою чергу подякувало керівництву міста за турботу про вихованців, які знаходяться на утриманні держави та висловили сподівання, що такі благодійні ініціативи та традиції будуть продовжені у наступному році, і цим дітям буде і надалі приділятись увага з боку держави та меценатів. | |
|