Четвер, 25.04.2024, 15:49

Головна » 2013 » Грудень » 19 » День Святого Миколая – одне з найбільш улюблених і радісних свят для дітей
День Святого Миколая – одне з найбільш улюблених і радісних свят для дітей
В Україні День Святого Миколая – одне з найбільш улюблених і радісних свят для дітей.

За повір'ям, в ніч на 19 грудня Святий Миколай сходить з небес до малюків і обдаровує подарунками слухняних, а неслухам – дає настанови на те, як виправитися і отримати солодощі наступного року.

Вже за традицією, на базі міського Палацу культури, відбулось святкове дійство для дітей, у ході якого казкові герої влаштовували учасникам заходу веселі конкурси та розваги, а Святий Миколай, Снігуронька і Дід Мороз побалували малюків солодощами. Адже, як наголосив Президент України В.Янукович – у День Святого Миколая, у новорічні та різдвяні свята усі діти потребують особливої уваги влади. Тож для дорослих це приємна нагода подарувати часточку своєї душі, втілену в добрі справи.
З теплими словами привітання до маленьких Знам’янчан звернувся міський голова Ігор Борисович Крижановський.
 Він побажав всім любов, злагоди і віри в добро та виконав почесну міссію – засвітив святкові ліхтарики на головній ялинці міста – символу новорічних та різдвяних свят, цикл яких розпочав саме День Святого Миколая.

Благочинний Знам’янського округу о. Василій (Мазурок) привітав дітей зі святом, вручив подарунки учасникам конкурсу дитячої творчості «Красота Божого Світу».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 829 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0