Четвер, 28.03.2024, 14:52

Головна » 2017 » Грудень » 21 » День Святого Миколая у ЦЛЮТ
День Святого Миколая у ЦЛЮТ
19 грудня щороку в Україні відзначається День Святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського народу. В цей день  кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення найзаповітніших мрій, котрі під силу лише Святому Миколаю. Саме Святий Миколай є найбільшим прикладом  милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і, потребуючих допомоги.

Приємним дарунком для всіх вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та дітей міста  став святковий захід до Дня Святого Миколая.

На заході були присутні: перший заступник міського голови Загородня В.Г., начальник відділу освіти Грекова Л.А., помічник народного депутата А.Іщенко, головний спеціаліст відділу освіти Попова Т.М..

При вході до актової зали гості Центру дитячої  та юнацької  творчості, які завітали цього дня на святковий захід, мали змогу отримати естетичне задоволення від виставки декоративно-прикладного мистецтва під назвою «Святий Миколай нас оберігай». Під час виставки відбувався ярмарок-розпродаж новорічних сувенірів. Родзинкою у святково прибраній залі, місці, наповненому розмаїттям витворів мистецтва, де перегукувалися голоси талановитих майстрів дитячої країни талантів, стала дивовижна казкова композиція «Чарівні янголята» (кер. гуртка «Ляльковий театр» К.Зайченко). Усі бажаючі мали змогу доторкнутися до чарівного світу «живої ляльки», побувати у дивовижному світі легкості, краси та невимушеності, отримати гарний настрій, створений вихованцями гуртка та сфотографуватися на згадку.

Опинившись у світі творчості, елегантності, вишуканості та майстерності, кожен учасник міг доторкнутися до найпотаємніших закутків дитячих душ, поглянути на оточуючий світ очима дитини через рукотворні, креативні вироби мистецтва, створені вихованцями гуртків: «Незвичайне поряд» (керівник С.Кондратьєва); «Іграшка-сувенір» (керівник Н.Любінська); «Малюнок. Графіка. Живопис.» (керівник С.Цатурян); «Українська вишивка» (керівник С.Дордюк); «Паперопластика» (керівник Н.Філоненко); «Оригамі» (керівник Л.Догадіна); «Технічний дизайн» (керівник Н.Леонова); «Судномодельний» (керівник В.Каракаш’ян); «Сувенір» (керівник Ю.Випиналюк); «Початкове технічне моделювання» (керівник Г.Шматкова).

Під час розважальної програми дітлахи мали змогу познайомитись та пограти з гарною дівчинкою Даринкою та кумедним Карлсоном. Але самим приємним та довгоочікуваним для дітей став прихід Святого Миколая разом зі своїми помічниками Янголятами. Він привітав всіх зі святом, побажав усім миру, добробуту та злагоди. Та як же без солодких подарунків! Всі дітлахи отримали на згадку від Миколая солодкий подарунок.

Святковий настрій присутнім на святі дарували вихованці зразкового хореографічного колективу "Екстраверт”» (керівники М.Стукаленко, К.Степанова); хореографічного колективу естрадного танцю «Конфетті» (керівник М. Демків); зразкового хореографічного колективу бального танцю "Перлина” (керівник Н.Залєвська); вокальні групи (керівники Ж.Ніклонська та Ю.Єніна) за безумовної  підтримки звукооператора О.Безая та режисера-постановника святкового дійства, культорганізатора ЦДЮТ С.Литвинець.

Захід скінчився, але святковий, піднесений настрій ще довго вирував коридорами закладу.
Колектив Центру дитячої та юнацької творчості вітає Всіх зі святом Святого Миколая, наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Від хатинки до хатинки
Ходить Миколай —