Субота, 04.05.2024, 01:32

Головна » 2013 » Вересень » 5 » День відкритих дверей у Дозвільному центрі
День відкритих дверей у Дозвільному центрі

12З метою напрацювання заходів щодо вдосконалення видачі документів дозвільного характеру, забезпечення вдосконалення порядку надання адміністративних послуг, підвищення їх якості та ефективної реалізації Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закону України «Про адміністративні послуги» розпорядженням міського голови від 17.07.2013 року № 135 в практику роботи Дозвільного центру запроваджено, щомісяця, проведення «Дня відкритих дверей» за участі керівників дозвільних органів та надавачів адміністративних послуг. Згідно з затвердженим розпорядженням графіком 24.09.13 року «День відкритих дверей» буде проведено відділом архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, 28.10.13 року управлінням ветеринарної медицини в Знам’янському районі, 26.11.13 р. ВДАІ МГБ Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, 23.12.13 р. керівником управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Громадяни міста можуть запропонувати актуальні теми, питання звернувшись до державного адміністратора Дозвільного центру (кабінет №7, вул. Жовтнева, 19). Керівники відповідних місцевих, регіональних дозвільних органів та надавачів адміністративних послуг опрацюють Ваші пропозиції та підготують необхідну інформацію.

Телефон для довідок: 7-43-00
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 806 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1