Понеділок, 06.05.2024, 00:19

Головна » 2013 » Вересень » 25 » День відкритих дверей у Дозвільному центрі
День відкритих дверей у Дозвільному центрі

12       З метою напрацювання заходів щодо вдосконалення видачі документів дозвільного характеру, забезпечення вдосконалення порядку надання адміністративних послуг, підвищення їх якості та ефективної реалізації Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закону України «Про адміністративні послуги» в Дозвільному центрі відділом архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства проведено День відкритих дверей.
Начальник відділу архітектури та містобудування І.Качанов знайомив відвідувачів з порядком отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та з порядком отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки.
Замовник, який має наміри здійснити будівництво індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці повинен отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки (далі – будівельний паспорт).

Для отримання будівельного паспорта замовник звертається до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури (управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради) із заявою, до якої додаються: засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою або договір суперфіцію; засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову (у разі необхідності); ескізні наміри забудови; проект будівництва.

Для внесення змін у будівельний паспорт, реалізація яких не перевищує граничнодопустимих параметрів, замовник звертається до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури із заявою, до якої додаються :

примірник будівельного паспорта замовника; ескізні наміри змін;

Містобудівні умови та обмеження – документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об'єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією.

Для отримання містобудівних умов та обмежень замовник звертається до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури (управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради) із заявою установленої форми, до якої додаються: засвідчена в установленому порядку копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою; ситуаційний план-схема щодо місцезнаходження земельної ділянки; викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000; кадастрова довідка з містобудівного кадастру; черговий кадастровий план; фотофіксація земельної ділянки; містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1021 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0