П`ятниця, 29.03.2024, 08:30

Головна » 2017 » Серпень » 2 » День високомобільних десантних військ Збройних сил України.
День високомобільних десантних військ Збройних сил України.
Сьогодні, 2 серпня, Україна відзначає День високомобільних десантних військ ЗСУ. Міський голова Сергій Філіпенко, перший заступник міського голови Валентина Загородня, представники Знам’янської міської спілки ветеранів війни в Афганістані на чолі з головою Миколою Фесуном, учасники АТО, представники громадськості віддали шану тим, хто поклав своє життя за Україну, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку-комплексу «Пам’яті воїнам Афганістану». В українських православних церквах міста відбулися панахиди за загиблими воїнами. Імена Героїв, які віддали свої життя за свою Батьківщину, назавжди залишаться у серцях земляків.

Переглядів: 774 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 5.0/2