П`ятниця, 19.04.2024, 00:58

Головна » 2013 » Грудень » 9 » День визволення смт. Знам'янка Друга
День визволення смт. Знам'янка Друга

09 грудня 2013 року смт. Знам’янка Друга святкувало 70-ту річницю від Дня визволення від німецько-фашистських загарбників. Щороку до цього дня проводиться низка заходів. І в цьому році також було приділено цій події належну увагу.

Напередодні зазначеної дати було впорядковано пам’ятні місця, які пов’язані із подіями Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років: пам’ятний знак на честь партизан Чорного лісу (с. Водяне), братську могилу радянських партизан-підпільників (на території центрального кладовища), братську могилу радянських воїнів (біля селищного Будинку культури).
Виконавчий комітет селищної ради привітав листівками учасників бойових дій, інвалідів, вдів та актив селища.

До інвалідів та учасників бойових дій відвідали селищний голова Філіпенко С.І., голова міської ради ветеранів Бабійчук А.Г., секретар міської ради Тесленко А.В. та депутат міської ради Ільченко Е.Д.
03 грудня 2013 року у приміщенні селищного Будинку культури між учнями ЗШ № 6 та ЗШ № 7 відбувся шахово-шашковий турнір, який вже традиційно проводиться до Дня визволення селища від німецько-фашистських загарбників. По завершенню турніру суддівською комісією було підведено підсумки та визначено переможців.

05 грудня було проведено дружній баскетбольний матч за перехідний кубок селищного голови між збірними командами ЗШ № 6 та ЗШ № 7. Матч проходив у приміщенні ЗШ № 7. Перше місце – зайняла команда ЗШ №6 (капітан команди – О. Степаненко), друге місце - команда ЗШ №7 (капітан команди – В. Савицький). Селищний голова Філіпенко С.І., заступник голови ради ветеранів Іванов М.В. та секретар селищної ради Лазарєва Н.В. нагородили команди грамотами та вручили юнакам призи від спонсорів, які підготував голова спілки підприємців селища Єрохін М.В. та магазин «Славяночка».

09 грудня перед початком мітингу біля братської могили священнослужитель церкви Свято Знамення отець Віктор здійснив панахиду по загиблим воїнам.

Незважаючи на погодні умови, зал селищного Будинку культури був заповнений глядачами. У фойє, завдяки старанням керівника гуртка Будинку культури Чередніченко С.І., була організована невелика фотовиставка «Героями не народжуються», в якій зібрані деякі фотоматеріали про воїнів-визволителів.

На мітингу зі словами вдячності та шани виступили селищний голова Філіпенко С.І., міський голова Крижановський І.Б. та заступник голови ради ветеранів селища Іванов М.В., які зазначили: «Піклування про ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, які безпосередньо брали участь у бойових діях, є святим обов’язком кожного громадянина. На жаль, з кожним роком ветеранів стає все менше і менше. Тому ми повинні зробити все можливе для того, щоб вони відчували нашу увагу, турботу, милосердя.»

Згодом відбувся змістовний тематичний концерт учасників художньої самодіяльності селищного Будинку культури та гостей: вокально-хорового колективу «Горлиця» (керівник – І.Борідченко), вокально-інструментального ансамблю «Puma» (керівник – С.Азаров), вокального колективу «Веселка» (керівник – І. Дубініна), вокальної групи учнів ЗШ № 7 (керівник – Машковська Т.М.), солістки Г. Рибнікової, дуету гармоністів (А.Делістьянов та В.Сковоронський), хореографічних колективів Будинку дитячо-юнацької творчості «Primavera» (керівник - О.Горова) та «Любава» (керівник – О.Долинська), танцювального клубу «Лада» (керівник - І.Бельш). Проникливо та з душею читала вірші вчитель зарубіжної літератури ЗШ № 7 Свірбій С.А. Також, глядачі бурними оплесками зустрічали юних артистів – молодшу вокальну групу, які прочитали вірші та заспівали пісеньку «Кнопочка». Дебютували на концерті юні ведучі – учні 7 класу ЗШ № 7 Даніїл Мирний та Валерія Попова.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 1123 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1