Середа, 08.05.2024, 03:32

Головна » 2011 » Вересень » 1 » День знань
День знань
12               Першого вересня у місті з робочим візитом побував народний депутат України Єдін О.Й. Він із міським головою Крижановським І.Б. взяли участь у святі першого дзвоника у загальноосвітніх школах №3, 6, 7, НВК «Знам’янська загальноосвітня школа №2 – ліцей». Олександр Йосипович та Ігор Борисович привітали педагогів, учнів та їх батьків зі святом – Днем знань, побажали всім сил, витримки, наснаги на шляху до знань. Народний депутат подарував усім школам сертифікати на отримання спортивного інвентарю (гімнастичних матів). Олександр Йосипович оглянув відремонтовані навчальні класи, господарські приміщення. Поцікавився матеріально-технічним забезпеченням, з задоволенням відмітив високий рівень підготовки навчальних закладів. У святі першого дзвоника у школах міста взяли участь: секретар міської ради Тесленко А.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький А.А., депутати Кіровоградської обласної ради Заточна О.І., Кліпацький С.В., селищний голова смт. Знам’янка Друга Філіпенко С.І., депутати Знам’янської міської ради. І як традиційний подарунок від фракції «Партії регіонів» для занять на уроках фізичної культури школярі отримали футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 823 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0