Неділя, 05.05.2024, 12:31

Головна » 2011 » Жовтень » 19 » Депутати Знам’янської міської ради від Партії регіонів послідовно та наполегливо працюють над виконанням своїх обіцянок та пропозицій

12          Депутати Знам’янської міської ради від Партії регіонів послідовно та наполегливо працюють над виконанням своїх обіцянок та пропозицій виборців. Вони розуміють, що тільки практичними та конкретними справами можливо заслужити повагу своїх виборців. Так завдяки ініціативі та практичній допомозі міського голови Крижановського І.Б., секретаря ради Тесленка А.В., депутатів міської ради округу № 3 та мешканців вулиці, виконані роботи по благоустрою вулиці Пушкіна – на ті місця та вибоїни, які роками не упорядковувалися, був завезений щебінь та мілкий відсів. Мешканці вулиці – ветерани, пенсіонери своїми силами провели необхідні роботи по розсипці матеріалу та благоустрою вулиці. Вона наче помолоділа, стала більш охайною, привітною та по-справжньому впорядкованою, а ще у планах роботи – восени засіяти вулицю квітами та саджанцями, які будуть дякувати мешканцям вулиці за турботу та людяність. Тож практичні кроки, які виконують депутати міської ради від Партії регіонів ще раз підтверджують що без додаткових коштів можливо виконати певний обсяг робіт і це принесе тільки радість та втіху його мешканцям.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 639 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0