Субота, 20.04.2024, 14:38

Головна » 2011 » Червень » 22 » Депутатські комісії
Депутатські комісії

Відбулися засідання постійних комісій  міської ради з питань бюджету та економічного розвитку міста ( гол. Л.Суслов);  з питань освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту населення (гол. В.Сиромятников); з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища (гол.І.Качанов).  Депутатами були розглянути проекти рішень, які виносяться на розгляд 13 сесія  міської ради шостого скликання. Внесено зміни та доповнення  до проектів рішень. Постійною комісією з питань бюджету та економічного розвитку міста ( гол. Л.Суслов) винесено проект рішення «Про збільшення доходів до бюджету управління Пенсійного фонду України в м. Знам`янці за рахунок легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення», а також проект рішення «Програма  Центральний регіон – 2015» в новій редакції. До проекту рішення внесено зміни та доповнення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 684 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0