Субота, 20.04.2024, 11:13

Головна » 2011 » Серпень » 25 » Депутатські комісії
Депутатські комісії
12          Відбулися засідання постійних комісій міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол. В.Сиромятніков), з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища (гол. І.Качанов), з питань землекористування та будівництва (гол. І.Савельєв), з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності (гол. О.Смик), з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики (гол. О.Антоненко) по розгляду проектів рішень, що виносяться на розгляд п’ятнадцятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання.
    На сесії планується розглянути питання про внесення змін до Статуту редакції газети «Знам’янські вісті», про внесення змін до рішення міської ради від 29 грудня 2010 року №93 «Про міський бюджет на 2011 рік», про скасування Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання.
  Внесено ряд доповнень, пропозицій, до запропонованих проектів рішень.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 767 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0