Четвер, 25.04.2024, 14:41

Головна » 2015 » Листопад » 24 » Депутатські комісії
Депутатські комісії
Під головуванням голови депутатської комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста Л.Суслова  відбулися засідання депутатських комісій міської ради. До розгляду на депутатських комісіях було внесено двадцять сім проектів рішень, після обговорення яких вирішили розглянути лише один проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 05 лютого 2015 року №1626 «Про міський бюджет на 2015 рік». Решту питань  знято з порядку денного для розгляду на пленарному засіданні міської ради сьомого скликання.

Депутати обговорили питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 05 лютого 2015 року №1626 «Про міський бюджет на 2015 рік» щодо збільшення доходів загального фонду міського бюджету за рахунок збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів (субвенцій та дотацій з державного бюджету), з них: медичної субвенції відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України у сумі 5432,9 тис.грн.; освітньої субвенції з державного бюджету у сумі 58,4 тис.грн.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 857 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3