11:51 Державний реєстр виборців уточнюється | |
![]() Під час підготовки до виборів для покращення якості Реєстру зроблено багато: відділ ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради з вересня місяця приймав заяви громадян щоденно, без вихідних аж до виготовлення уточненого списку виборців. Внаслідок чого за заявами до Реєстру виборців було включено 50 осіб, 35 виборцям змінено ідентифікаційні дані, 18 - виборчі адреси, 274-м членам виборчих комісій проведено тимчасову зміну місця голосування. Велику роботу проведено у співпраці з дільничними виборчими комісіями, які оперативно повідомляли про неточності в списках виборців і спільно з відділом ведення Реєстру та відповідними установами і організаціями уточнювали та виправляли їх. Після виборів майже всі дільничні виборчі комісії надали до відділу ведення Реєстру інформацію про виявлені неточності для опрацювання у встановленому чинним законодавством порядку. Залишилося ще достатньо проблем, які потрібно вирішувати. А результат може дати тільки співпраця з конкретним виборцем. Тому звертаємося до тих громадян, які залишились осторонь виборчого процесу, або, які мають інформацію про неточності у списках виборців, прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради та допомогти зробити Державний реєстр виборців кращим. Звертаємось до тих, кому виповнилося 18 років, хто повернувся у м.Знам’янку після навчання або служби у Збройних силах України, з проханням перевірити своє включення до Реєстру. Не чекайте нових виборів, а приходьте до нас уже зараз. Чекаємо вас за адресою: м.Знам’янка, вул.Жовтнева, 19, каб.6 (при собі мати паспорт) Телефони відділу: 2-14-95, 7-72-43. | |
|