П`ятниця, 29.03.2024, 02:59

Головна » 2014 » Травень » 30 » Держфінінспекцією в Кіровоградській області за результатами перевірок не підтверджено кредиторську заборгованість на суму понад 1,3 млн гр
Як повідомлялося раніше, Держфінінспекцією в Кіровоградській області упродовж березня-травня проводилися перевірки об’єктів контролю, що мaють кpeдитopcькy зaбopгoвaнicть пo плaтi зa тoвapи, poбoти i пocлyги.
Дані контрольні заходи відбувалися вiдпoвiднo дo Пocтaнoви Kaбiнeтy Miнicтpiв Укpaїни вiд 1 бepeзня 2014 poкy № 65 «Пpo eкoнoмiю дepжaвниx кoштiв i нeдoпyщeння втpaт бюджeтy».

Так, станом на 01.03.2014 року за даними органів Держказначейства в області було зареєстровано 503 розпорядника та одержувача коштів державного бюджету. Держфінінспекцією в області станом на 26.05.2014 року перевірено 425 розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету. По 77 одержувачам та розпорядникам отримано інформацію від Державної реєстраційної служби України про припинення їх діяльності в зв’язку з ліквідацією.

Отже, загальна сума зареєстрованої кредиторської заборгованості, яка підпадає під дію Постанови №65, становила 33,8 млн грн, із якої за результатами проведених перевірок не підтверджено кредиторську заборгованість на суму понад 1,3 млн грн.

Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області
Категорія: Держфінінспекція | Переглядів: 898 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0