Четвер, 02.05.2024, 00:21

Головна » 2014 » Вересень » 17 » Для родини загиблого героя АТО
Для родини загиблого героя АТО
    17 вересня аматорський фольклорний народний колектив «Червона калина» районного Будинку культури (художній керівник Ольга Семенюк) провів благодійну акцію біля пам’ятника Т.Шевченку у місті Знам’янці, у ході якої влаштували збір коштів для родини загиблого під час виконання бойового завдання в зоні АТО Віктора Голого.
    Віктор був істориком, магістром державного управління,
мав досвід державної служби, учителював у школі, працював у міському краєзнавчому музеї. Він був по-справжньому закоханим в історію України, прикладав чимало зусиль для її популяризації серед своїх земляків. Віктор запам’ятається знам’янчанам своєю щирістю, доброзичливістю та патріотизмом.
    Батько Віктора Анатолій Миколайович Голіков згадав усіх загиблих за Україну, подякував організаторам акції – колективу «Червона калина» та всім знам’янчанам за підтримку, побажав усім миру.
Міський краєзнавчий музей презентував невеличку виставку "Герої не вмирають! Героям Слава" з матеріалів сімейного та музейного архіву.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 865 | Додав: Zagor | Рейтинг: 5.0/3