Субота, 04.05.2024, 10:05

Головна » 2013 » Серпень » 23 » До 22-ї річниці незалежності України
До 22-ї річниці незалежності України

12 22 – а річниця незалежності України є новою сторінкою історії, свідками якої є ми – український народ.
Урочистості з нагоди відзначення Дня незалежності України відбулися 23 серпня, де секретар міської ради Андрій Тесленко привітав всіх присутніх з одним із найбільших свят нашої країни. На урочистому заході були присутні: перший заступник міського голови Володимир Джулай,  працівники та керівники управлінь, відділів, установ та організацій міста, міських громадських організацій та політичних партій.
12За сумлінне виконання своїх обов'язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою та Подякою Центральної виборчої комісії нагороджено Корчинського Я. І. – голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 102 та Левченка В. П. – члена окружної виборчої комісії виборчого округу № 102.
12         За сумлінну працю, особистий внесок у соціально – економічний і культурний розвиток області, активну громадську позицію та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради нагороджується Маковій Л. М. – начальник філії "Знам'янський райавтодор" дочірнього підприємства "Кіровоградський облавтодор" відкритого товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" та Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджується Хохлов В. М. – голова профспілкової організації Знам'янського локомотивного депо, депутат Знам'янської міської ради
За сумлінну працю, активну життєву позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України Почесним грамотами та Грамотами Знам’янської міської ради нагороджено: Гаврилову С. В. — начальника відділу статистики соціальних програм та послуг управління статистики у Знам’янському районі, Козаченко Л. М. — заступника начальника відділу надання соціальних послуг з працевлаштування Знам'янського міськрайонного центру зайнятості, Русіну А. О. – провідного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Знам'янка реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції, Гладун С. О. — провідного спеціаліста організаційно – правового відділу Знам’янського міськрайонного управління юстиції, Скаченко Н. В. — спеціаліста І категорії - фінансист Знам'янської Другої селищної ради, Білан Л. Ф. — начальника відділу кадрового забезпечення та організаційно – інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в м. Знам’янка та Знам’янському районі.
Гарною традицією стало урочисте вручення паспорту громадянам, яким виповнилося 16 років у День незалежності. Таким щасливчиком у Зна
12м'янці став Невдовін В. А., для якого стало приємним подарунком….

Також, на урочистому заході було відзначено кращі громадські організації нашого міста. Знам'янська міська рада нагородила переможців конкурсу серед міських організацій: Знам'янську міську громадську організацію "Екстраверт плюс" за перемогу у номінації "Краща громадська організація року", Правозахисну дитячо – молодіжну громадську організацію "Оберіг" за перемогу у номінації "Кращий впроваджений у життя міста проект", Міську організацію Товариства Червоного Хреста за перемогу у номінації "Ініціатива, започаткована громадською організацією".
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 827 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2