Понеділок, 06.05.2024, 07:14

Головна » 2013 » Квітень » 11 » До 27-х роковин Чорнобильської катастрофи
До 27-х роковин Чорнобильської катастрофи
12         Незабаром в Україні відзначається трагічна дата в історії держави – 27 річниця Чорнобильської катастрофи. Міські заходи, що проходитимуть напередодні 26 квітня, було детально обговорено під час засідання оргкомітету під керівництвом керуючої справами міськвиконкому Тесленко Наталії Олександрівни.
До річниці аварії на Чорнобильській АЕС у місті відбудеться поминальна панахида, урочисте зібрання, покладання квітів до пам’ятного знака на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
25 квітня о 14.00 у залі засідань міськвиконкому відбудеться зустріч керівництва міськвиконкому з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, під час якої розглядатимуться питання соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
12         У засіданні взяли участь: голова міської громадської організації «Союз-Чорнобиль» Іванов Сергій Павлович, заступник та секретар організації Бровко Микола Сергійович, Бушилова Наталія Борисівна.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 692 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0