Четвер, 25.04.2024, 10:43

Головна » 2011 » Серпень » 25 » До Дня Державного Прапора та 20-ї річниці незалежності України
До Дня Державного Прапора та 20-ї річниці незалежності України
12         Традиційно головний офіційний захід, приурочений до Дня Державного Прапора - підняття Державного Прапору України - відбувається біля приміщення міськвиконкому.
12               Міський голова Крижановський І.Б., секретар міської ради Тесленко А.В., перший заступник міського голови Джулай В.О., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький А.А. вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка, пророка української незалежності, поклавши до підніжжя його пам’ятника квіти.
12             23 серпня у міському Палаці культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Державного Прапора та 20-ої річниці незалежності України. Привітав учасників зібрання від імені міської ради та виконавчого комітету із святом міський голова Крижановський І.Б. Звертаючись до ровесників незалежності, Ігор Борисович зауважив, що саме їм творити подальшу історію України і наскільки славною вона буде залежить саме від них.
12          За сумлінне ставлення до роботи, особистий внесок у становлення незалежності України, активну життєву позицію та з нагоди 20-річниці Незалежності України міський голова вручив: Почесну Грамоту Кіровоградської обласної ради - Загородній Валентині Григорівні, начальнику відділу внутрішньої політики міськвиконкому, Подяку Кіровоградської обласної ради – Довгалевській Світлані Анатоліївні, завідуючій дошкільним навчальним закладом № 5 «Калинонька»; Почесні грамоти Знам`янської міської ради - Нестеренко Ларисі Володимирівні, начальнику управління економіки та власності Знам’янської міської ради, Кулик Тетяні Станіславівні, заступнику голови Знам’янської міської громадської організації «Чорнолісся», Демченко Наталії Афанасіївні, вчителю початкових класів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Міняйчеву Валерію Івановичу, ветерану військової служби, майору у відставці за сумлінне; Грамоту Знам`янської міської ради - Курятенку Миколі Володимировичу, ветерану військової служби, полковнику у запасі.
12                Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Барвінок» Знам’янського міського Палацу культури, керівник – Заслужений працівник культури України Є.Мельниченко, хореограф – Т.Часник, подарували знам’янчанам чудовий концерт.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 704 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0