Понеділок, 06.05.2024, 06:18

Головна » 2014 » Червень » 26 » До Дня Конституції України
До Дня Конституції України
      Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.
Напередодні державного свята, на честь 18-ї річниці Конституції України відбулося урочисте зібрання. Секретар міської ради Надія Анатоліївна Адамович привітала присутніх зі святом, поба12жала миру, добробуту та впевненості у завтрашньому дні.

Сьогодні незвичайне свято також і для нашого молодого покоління.
12 Вони з нетерпінням чекають той момент,коли візьмуть у руки найголовніший документ у своєму житті – паспорт громадянина України. Здається, що сьогодні святкує вся Україна, тому, що лави її громадян поповнюються молодим поколінням – розумним, талановитим, свідомим, відповідальним, працьовитим.
Секретар міської ради урочисто вручила паспорти юним громадянам України - Мельник Аліні, Назарко Антону, Виноградському Вадиму.
12За високі показники у праці по забезпеченню соціального захисту населення міста Знам’янка та Знам’янського району від безробіття Почесною грамотою Знам’янської міської ради нагороджено головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, Грамотами Знам’янської міської ради - заступника начальника відділу взаємодії з роботавцями Знам’янського міськрайонного центру зайнятості Вурсало Тетяну Миколаївну, головного спеціаліста відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості Хорунжу Людмилу Сергіївну.
   У цей день відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, приурочене до великого державного свята – Дня Конституції України.
   В урочистостях взяли участь: керівництво та працівники міськвиконкому, трудові колективи установ, підприємств та організацій району, представники міських організацій політичних партій та громадських організацій, громадськість міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 950 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0