Четвер, 25.04.2024, 15:53

Головна » 2011 » Грудень » 9 » До Дня місцевого самоврядування
До Дня місцевого самоврядування

12         9 грудня 2011 року у залі засідань міськвиконкому відбувся святковий захід для голів і секретарів квартальних та будинкових комітетів, присвячений Дню місцевого самоврядування. Це люди з високими організаторськими здібностями, вмілі оратори, широко обізнані з життям міста, області, країни; люди з великим авторитетом. Адже не дарма знам’янчани обрали саме їх своїми лідерами і саме їм довірили представляти інтереси громади.Перших помічників і порадників міської влади привітали зі святом міський голова І.Крижановський та народний депутат України О.Єдін. Кращих представників органів самоорганізації населення було відзначено Подяками народного депутата України, а саме: Васильєву Тетяну Вікторівну, голову квартального комітету №32 міста Знам’янки; Козьменко Людмилу Павлівну, голову квартального комітету №1, міста Знам’янки; Каратєєва Сергія Всеволодовича, голову квартального комітету №13, міста Знам’янки; Наводничу Ларису Павлівну, голову будинкового комітету №4, міста Знам’янки; Ткаченко Валентину Арсентіївну, голову квартального комітету №7, міста Знам’янки; Рія Вадима Васильовича, голову будинкового комітету №2, міста Знам’янки; Романчі Василя Карповича, голову квартального комітету №31, міста Знам’янки; Косова Миколу Олександровича, голову вуличного комітету вулиці Пушкіна смт. Знам’янка Друга; Полякову Олександру Дмитрівну, голову вуличного комітету вулиці Ілліча смт. Знам’янка Друга; Самофалова Олександра Никифоровича, голову вуличного комітету вулиці 40 років Жовтня смт. Знам’янка Друга.

12          За активну громадську позицію, відповідальне ставлення до виконання громадської роботи та з нагоди Дня місцевого самоврядування .
Почесною Грамотою Знам’янської міської ради були нагороджені Сайко Юлія Арсентіївна, голова квартального комітету №19; Захарова Марія Мар’янівна, голова квартального комітету №8; Поліщук Майя Павлівна, секретар будинкового комітету №6;Холоднова Фаїна Гаделівна, секретар будинкового комітету №1. Грамотою Знам’янської міської ради нагороджені Паншина Віра Кузьмівна, голова квартального комітету №18; Олійнічук Віктор Тихонович, секретар будинкового комітету №12; Браїм Анжела Сергіївна, голова квартального комітету №26; Калюжна Антоніна Петрівна, голова будинкового комітету №5; Невдовіна Олена Володимирівна, голова будинкового комітету №13; Красов Кирило Валерійович, секретар будинкового комітету №1; Пастух Костянтин Костянтинович, голова будинкового комітету №1.
Від депутатського корпусу присутніх привітали депутати міської ради О.Луц і Н.Корж, які подякували всім за плідну співпрацю і побажали здійснення всіх задумів і мрій. Зі словом у відповідь виступив голова будинкового комітету №1 К.Пастух.

12          У своєму виступі міський голова Ігор Борисович Крижановський зазначив, що квартальні та будинкові комітети – найближча до людей влада в місті, перші порадники і перші помічники із вирішення найрізноманітніших питань повсякденного життя. Саме ви допомагаєте виконавчому комітетові підтримувати зв’язок із знам’янчанами, вболіваєте за долі мешканців своїх будинків та кварталів, допомагаєте вирішувати найбільш важливі питання, які ставить міська влада перед комітетами. Багато завдань на сьогоднішній день лягає на плечі голів і секретарів будинкових комітетів. До речі, у нашому місті діють 16 будинкових комітетів, до яких входять 109 будинків. Відповідальність за долю мешканців багатоповерхівок взяли на себе ви – люди ініціативні, сповнені доброти і людяності. Щодня вам доводиться вирішувати найболючіші проблеми жителів будинків: за порадою, за допомогою йдуть до вас люди.
12          Вислухати кожного, поспівчувати, допомогти, організувати жителів на практичне виконання рішень міської ради та її виконавчого комітету – це лише маленька частка тієї роботи, яку вам доводиться виконувати. Не менш важлива ділянка роботи і у голів квартальних комітетів Їх – 34. Серед них люди різного віку: і старшого, і середнього, і молодь. Проте вік і немає особливого значення у виконанні роботи на громадських засадах, бо ви, шановні, є активними громадянами суспільства. А значить є розуміння того, що саме від такої вашої життєвої позиції залежить добробут, життєвий рівень кожного співвітчизника, кожної родини, економічний стан нашого міста і держави в цілому.
За традицією, учасників святкового зібрання привітали піснею солісти Будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом Ж.Ніклонської та директор міського Палацу культури Л.Кравцова.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 882 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0