П`ятниця, 03.05.2024, 06:43

Головна » 2013 » Липень » 29 » До Дня міста залишилося 5 днів. Знам'янка готова до святкування
До Дня міста залишилося 5 днів. Знам'янка готова до святкування

12   Відбулося останнє засідання організаційного комітету з підготовки та проведення міських заходів, пов’язаних з відзначенням Дня міста.

У засіданні взяли участь міський голова І.Крижановський, перший заступник міського голови В.Джулай, секретар міської ради А.Тесленко, керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету.

Голова організаційного комітету Крижановський І. Б. запросив детальну інформацію по кожному пункту розпорядження про організацію та проведення міських заходів по відзначенню Дня міста у 2013 році. Члени оргкомітету прозвітували про стан виконання ними доручень, даних на попередньому засіданні. Обговорені питання по благоустрою міського парку відпочинку, площі біля міського Палацу культури та міста в цілому.

144 – річчя нашого славетного міста жителі Знам'янка відзначать з розмахом.
Знам’янчанам та гостям міста будуть запропоновані культурна, спортивна та виставкова програми. Серед яких: відкриття нового дитячого майданчика, концертні програми, виставки майстрів народного мистецтва, спеціальні заходи бібліотек міста, конкурсно – розважальні програми для дітей всіх вікових категорій, трансляція мультфільмів, відео – сюжетів, спортивні змагання.

Цьогоріч святковий концерт пройде за участі гуртів Кіровоградської обласної філармонії "Єлисавет - Ретро", "Живий звук", учасника талант – шоу "Фабрика зірок - 4" Дениса Любімова. Родзинкою заходів неодмінно стане святковий феєрверк.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 954 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0