Четвер, 25.04.2024, 18:49

Головна » 2015 » Червень » 30 » До Дня молоді
До Дня молоді
  Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, свято молоді особливе та унікальне, бо саме такою, особливою і унікальною є молодість.
  Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення.
  І  саме 28 червня було прийнято рішення провести це чудове свято – День молоді.
 Мінлива літня погода не завадила концертній програмі, яка відбулася у міському Палаці культури. Молодь міста вітали тимчасово виконуюча обов’язки першого заступника міськ12ого голови – начальник фінансового управління Тетяна Анатоліївна Іваськів та керуюча справами Знам’янського міськвиконкому Лілія Іванівна Меренкова, а також гості свята - хореографічний колектив «Авантюрин» Олександрійського районного Будинку культури, солісти міського Палацу культури, вихованці Будинку дитячої творчості.
12  У міському Палаці культури презентували свою діяльність правозахисна дитячо-молодіжна громадська організація «Оберіг» (координатор Філіпова Світлана Миколаївна) та Євроклуб «Меридіан» (керівник Панкевич Валентина Іванівна). Всі бажаючі отримали буклети, значки громадської організації «Не будь байдужим», відповідали на запитання з історії державотворення. Захід був цікавий та корисний для молодих знам’янчан.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 938 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 4.3/11