П`ятниця, 19.04.2024, 07:47

Головна » 2011 » Вересень » 23 » До Дня партизанської слави
До Дня партизанської слави
12     22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави – свято вшанування героїчного подвигу уславлених партизанів і підпільників Великої Вітчизняної війни, свято - людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над загарбниками. У день 70-ї річниці партизанського та підпільного руху у церкві Сергія Радонезького настоятель церкви о. Василь відслужив поминальну панахиду по загиблих учасниках підпільно-партизанського руху, у якій взяли участь міський голова Крижановський І.Б., керуюча справами міськвиконкому Тесленко Н.О., учасники підпільно-партизанського руху, члени міської організації ветеранів України. У залі засідань міськвиконкому відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня партизанської слави,
12   під час якого міський голова привітав учасників зібрання зі святом, подякував учасникам підпільно-партизанського руху, які проживають у нашому місті, Бобровій Марії Іванівні, Кучерявій Тамарі Сидорівні, Куценко Софії Іванівні, Погрібному Івану Миколайовичу, Шумейку Віктору Зосимовичу за усе пережите, вистраждане і здійснене, побажав мирного світлого неба і довгих років життя, вручив квіти та продуктові набори. Зі словами привітання звернулися до присутніх член Президії міської організації ветеранів України Пояркова Т.А., І секретар міськкому КПУ Смик О.С.
12 Біля пам’ятного знаку на честь партизан Чорного лісу у с.Водяне відбувся мітинг-реквієм, під час якого звернулися до присутніх голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларін С.М., міський голова Крижановський І.Б., голова Знам’янської районної державної адміністрації Горб В.П., голова Знам’янської районної організації ветеранів України Цигульський В.А. Хвилиною мовчання, покладанням квітів та військовим салютом вшанували присутні пам’ять загиблих учасників підпільно-партизанського руху. У цей же день відбулася урочиста зустріч – вшанування партизан і підпільників Кіровоградщини «Спогади назавжди закарбовані в серці» у приміщенні Чорноліської лісної школи за участю керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації, керівництва міста та Знам’янського району. Міський голова Крижановський І.Б., депутат міської ради Суслов Л.Г. відвідали на дому учасників підпільно-партизанського руху Лісову Віру Іванівну, Несіну Ганну Іванівну, Юрченка Якова Даниловича, вручили їм квіти та продуктові набори.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1342 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0