14:19 До Дня партизанської слави | |
![]() започатковано в Україні з метою всенародного
вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни
1941 – 1945 років, увічнення їх пам'яті. Біля пам'ятного знаку на честь партизан Чорного лісу у с. Водяно зібралися керівництво міста Знам’янки, смт. Знам’янка Друга та Знам’янського району, ветеранські організації, працівники трудових колективів підприємств, установ, організацій міста та району, міські організації політичних партій та громадських організацій. І, звичайно, учасники підпільно-партизанського руху: Боброва Марія Іванівна, Дорофеєва Ганна Данилівна, Куценко Софія Іванівна, Михайлова Ганна Василівна, Погрібний Іван Миколайович, Шумейко Віктор Зосимович, вдова учасника підпільно-партизанського руху Зубахи Миколи Миколайовича Неоніла Борисівна. Благочинний Знам’янського округу о. Василь (Мазурок) відслужив панахиду по загиблих учасниках підпільно-партизанського руху. До учасників урочис ![]() Звертаючись до присутніх, Ігор Борисович Крижановський сказав: «Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини, учасники руху опору відстояли рідну землю, довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Переконаний, що подвиг партизанів завжди слугуватиме взірцем любові до рідної землі, невичерпним джерелом віри у щасливе майбутнє». «У День партизанської сл Активістів партизанського руху, яких на сьогодні залишилося одиниці, біля пам'ятного знаку урочисто зустрічала почесна варта з молодих юнаків. Літературно – музична композиція, підготовлена учнями Богданівської ЗОШ ім.. І.Ткаченка, виступ хору «Ветеран» міського Палацу культури (керівник Є.Мельниченко), де мелодії воєнних пісень проникали до сліз, не аби як вразили всіх присутніх. Учасники зах
У цей же день міський голова Крижановський І.Б., начальник управління соціального захисту населення Волошина А.М., голова міської організації ветеранів України Бабійчук Г.О. відвідали на дому учасників підпільно-партизанського руху, вручили їм продуктові набори та теплі ковдри від Благодійного фонду Олеся Довгого. В рамках проведення заходів до Дня Партизанської слави, партизанам міста було вручено продуктові набори. Особливу вдячність за допомогу у наданні таких наборів висловлюємо міській Спілці підприємців (гол. С.Кліпацький), а саме: приватним підприємцям - Олійнику Володимиру Валентиновичу (магазин "Фуршет"), Іваненко Світлані Анатоліївні (магазин "Імперія"), а також приватним підприємцям - Лежанському О.М. (магазин "Пан Халявський"), Куцову О.Г. (магазин "Глобус"), Бикову В.І., Ратушній Н.П. Пам’ять… Вон | |
|