16:16 До Дня підприємця | |
![]() Міський голова привітав підприємців та висловив підтримку кожному, хто здійснює добрі справи на користь міста Знам’янки та його жителів. Побажав натхнення і здійснення задумів, мудрості у справах та процвітання у бізнесі, міцного здоров’я й родинного благополуччя. Продовжуючи свій виступ він зазначив, що міська влада робитиме усе можливе для того, аби державна політика, скерована на розвиток та підтримку бізнесу, була гідною усіх суб’єктів господарювання. Найбільш успішних підприємців міською владою було нагороджено Почесними грамотами, грамотами та Подяками Знам’янської міської ради за вагомий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності, вирішення актуальних питань соціально–економічного розвитку міста, ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування тощо. На адресу підприємців лунали вітання і від голови Знам’янської міської Спілки підприємців, депутата Кіровоградської обласної ради Сергія Кліпацького, який привітав усіх підприємців зі святом, подякувавши за співпрацю та нагородив грамотами кращих підприємців. Святковим дарунком для всіх присутніх став чудовий концерт. ![]() | |
|