14:20 До Дня працівників освіти | |
![]() У святково прикрашеному залі Центру дитячої та юнацької творчості відбулись урочистості по відзначенню педагогічних працівників міста за підсумками минулого 2012/2013 навчального року та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників освіти. До участі в заході було запрошено делегації від трудових колективів усіх загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів – всього 220 працівників освіти міста. В урочистому засіданні взяли участь вельми поважні гості. ![]() Педагогів міста щиро вітали учні загальноосвітньої школи № 1 ім.Т.Шевченка, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Мурга Володимир Миколайович, керуюча справами міськвиконкому Тесленко Наталія Олександрівна. Після вшанування ветеранів педагогічної праці, які в цьому році пішли на заслужений відпочинок (14 осіб), вітали молодих спеціалістів, учорашніх студентів, що влилися в педагогічні колективи закладів освіти міста. Їм було вручено трудові книжки, пам’ятні адреси та тритомник «Людина та її світогляд». Представники Партії Регіонів привітали зі святом усіх присутніх, а молодим спеціалістам (16 осіб) традиційно вручили цінні подарунки. ![]() ![]() 84 педагогам було вручено дипломи, сертифікати, Почесні грамоти, грамоти й подяки, в тому числі, департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Знам’янської міської ради, відділу освіти. Нагородження перемежовувалося номерами художньої самодіяльності, підготовленими вихованцями гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, міського Палацу культури, музичної школи, хореографічного колективу «Конфетті» школи № 3. Учасники урочистостей залишились задоволеними святом, з хорошим настроєм окрилені на нові творчі здобутки. | |
|