Субота, 27.04.2024, 03:28

Головна » 2012 » Березень » 19 » До Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

12         16 березня 2012 року у залі засідань міськвиконкому відбувся святково-урочистий захід до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З професійним святом комунальників привітав міський голова І.Крижановський, який подякував усім присутнім за вміння і бажання зробити життя знам'янчан кращим, забезпечення безперебійної і стабільної роботи усіх підприємств комунальної галузі. Побажав, щоб улюблена професія приносила задоволення і гідне шанування.

12          За значний внесок у роботу житлово-комунального господарства міста, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята І.Крижановський вручив відзнаки Знам'янської міської ради:
Желудченку С. В., керівнику Знам'янського спеціалізованого міського комунального підприємства "Ритуал Іванову О. М., вантажнику Знам'янського міського комунального підприємства "Шляховик”; Тітенку О. М., монтажнику по ремонту та обслуговуванню внутрішньобудинкових мереж і обладнання комунального підприємства "Міська аварійна служба”; Іванову С. В., електрозварнику Знам'янського комунального підприємства теплових мереж; Ільченку В. В., майстру КНС № 1 і № 2 та каналізаційної мережі Знам'янського міського виробничого управління водоканалізаційного господарства; Кіріченку І. В., слюсарю АВР каналізаційної мережі Знам'янського міського виробничого управління водоканалізаційного господарства; Шевченку В. М., слюсарю АВР зовнішніх мереж Знам'янського міського виробничого управління водоканалізаційного господарства; Роздобудько Н. М., начальнику технічного відділу комунального підприємства "Знам'янська житлово-експлуатаційна контора № 1”; Євсєєву М. В., підмінному водію комунального підприємства "Знам'янська житлово-експлуатаційна контора № 1”; Кірію М.П., колишньому керівнику Знам'янського міськгазу, ветерану праці; Пампуру В.В., колишньому керівнику ПМК-144, ветерану праці.

12          Комунальники отримали привітання й від гостей свята – заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Яременка, депутата Знам'янської міської ради С.Бойко, голови Знам'янської міської організації ветеранів України Г.Бабійчук.
С.Яременко вручив відзнаки Кіровоградської обласної державної адміністрації:

12          Брунцвік Н.В., начальнику управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; Сухіх А.В., головному спеціалісту управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; Чернявському О.М., майстру Знам’янського комунального підприємства «Міська аварійна служба»; Третьякову С.В., слюсарю по ремонту теплових мереж Знам’янського комунального підприємства теплових мереж; Ковині І.П., майстру дільниці водопостачання Знам’янського міського виробничого управління водоканалізаційного господарства.

12          Заступник міського голови А.Заруцький та начальник УМА і ЖКГ Н.Брунцвік також привітали з професійним святом комунальників і вручили відзнаки управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради кращим представникам професії:
Ахрамєєвій Л.І., машиністу КНС 2-го розряду Знам’янського міського виробничого правління водоканалізаційного господарства; Дібрівній В.В., квіткарці Знам’янського спеціалізованого міського комунального підприємства «Ритуал»; Кушковому М.І., водію ЕАРЗ 1-го класу Знам’янського міського виробничого управління водоканалізаційного господарства; Рябовол В.П., керівнику комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1»; Токарю С.Ф., водію комунального підприємства «Міська аварійна служба»; Джулаю О.М., керівнику комунального підприємства «Міська аварійна служба»; Іпполітову О.М., електромонтеру по ремонту електрообладнання Знам’янського комунального підприємства теплових мереж; Рябову О.М., керівнику Знам’янського міського виробничого управління водоканалізаційного господарства; Северин Н.М., прибиральниці території Знам’янського міського комунального підприємства «Шляховик»; Янковському В.С., електрогазозварнику комунального підприємства «Міська аварійна служба».
Усі присутні отримали музичні вітання від солістів міського Палацу культури.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 912 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0