13:25 Глибока шана ліквідаторам | |
![]() 14 грудня, в Україні День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС- людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Цей день важливий для кожного чорнобильця, день, який ще раз нагадує про їх подвиг. Наші герої Чорнобиля гідні того, щоб приклад безкорисливого боргу знали і пам'ятали наші нащадки, з вдячністю згадуючи імена. З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС було проведено урочисту ходу та реквієм пам`яті жертв Чорнобильської катастрофи, в яких взяли участь ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, трудові колективи підприємств, установ, організацій міста. ![]() ![]() ![]() «Ми зробили все можливе, щоб вберегти рідну землю. Чорнобильське горе навчило нас багато чому. Ми на собі відчули грізну силу атомної енергії, яка вийшла з-під контролю. Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь – знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів», - з такими словами звернувся голова міської громадської організації «Союз-Чорнобиль» Микола Сергійович Бровко до учасників мітингу. Покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих під час аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день в УПЦ Преподобн ![]() Трагедія і подвиг Чорнобиля сколихнули світ, викликали до життя хвилю милосердя, бажання мільйонів людей допомогти перебороти спільну біду, низько вклонятися тим, хто захистив людство від неї. | |
|