Четвер, 09.05.2024, 02:03

Головна » 2014 » Грудень » 5 » До Міжнародного Дня волонтера
До Міжнародного Дня волонтера
"Волонтерство – це та діяльність, в якій важливим є посильний внесок кожного та засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.
Сьогодні, 5 грудня, в усьому світі відзначається Міжнародний День волонтера. Урочистості, п
рисвячені цьому дню, відбулися у залі засідань міськвиконкому.
Звертаючись до волонтерів, міський голова Ігор Борисович Крижановський сказав: «Волонтерський рух у нашому місті
набирає все більше обертів і, що особливо приємно, - все більше людей долучається до нього. Мені дуже приємно бачити сьогодні у нашому залі стільки молодих чарівних облич, які турбуються про інших. Приємно бачити представників громадських організацій, які теж переймаються проблемами інших людей.
Близькі та зовсім
12 незнайомі люди розраховують на вашу щирість та співчуття, очікують від вас добрих справ. Ось чому так важливо знаходити можливість творити їх, допомагати оточуючим з радістю. Готовність прийти на допомогу має бути частиною життя».
Секретар міської ради Адамович Надій Анатоліївна зазначила, що волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі. «Ми вчимося єдності, взаємодопомозі, піклуванню про ближнього, часом не вистачає активності, і сьогоднішня зустріч націлена на обмін досвідом і поповненням рядів добровольців у нашому волонтерському русі», - підсумувала свій виступ Надія Анатоліївна.
Наше місто, всі інші міста і райони беруть участь у допомозі мешканцям тимчасом окупованої території сходу України. Волонтери активно
працюють, збирають продукти, речі, товари першої необхідності.
  За активну участь у допомозі воїнам антитерористичної операції, вимушеним переселенцям та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах Подяки Знам’янської міської ради вручені: громадській організації «Знам’янське об’єднання «Майдан» (координатор ради Тишкевич Наталія Миколаївна), Знам’янській міській організації Товариства Червоного Хреста України (голова Котинська Тетяна Степанівна), Знам’янській міській організації Всеукраїнського жіночого об’днання «Дія» (голова Бабаєва Світлана Миколаївна), Знам’янському міському «Інформаційно-освітньому жіночому клубу) (голова Колісніченко Марина Владиславівна), Знам’янс
12ькій міській партійній організації «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (голова Зіньковська Ірина Валентинівна), Правозахисній дитячо-молодіжній громадській організації «Оберіг» (координатор Філіпова
Світлана Миколаївна), відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради (начальник відділу Попова Наталія Олександрівна), комунальному підприємству «Ринокторг сервіс» (керівник Савельєв Ігор Миколайович), громадській організації «Знам’янська міська Спілка підприємців» (керівник Кліпацький Сергій Вікторович), Знам’янській міській організації ветеранів України (голова Бабійчук Ганна Олексіївна), міському Палацу культури (директор Кравцова Лілія Володимирівна), голові міської організації Всеукраїнського об’єднання демократичних сил «Злагода» Сопільняку Юрію Михайловичу, приватним підприємцям: Щурову Віталію Валентиновичу, Савчуку Віталію Сергійовичу, Іваненко Світлані Анатоліївні, Тесленку Анатолію Вікторовичу, Хор12оленко Тетяні Іванівні, Мацегуту Василю Анатолійовичу (магазин «Вітоль») , Суворову Олександру Віталійовичу (ТОВ «Цілитильниця» ), Білич Костянтину Петровичу («Сімейна аптека»), Головатій Ірині Олексіївні (ПАТ «Ліки Кіровоградщини»), Галицькому Володимиру Юрійовичу (КП «Районна аптечна мережа»).

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1014 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 3.7/3