Четвер, 09.05.2024, 03:48

Головна » 2013 » Червень » 1 » До Міжнародного Дня захисту дітей у Знам'янці відбувся парад дитячих візочків
До Міжнародного Дня захисту дітей у Знам'янці відбувся парад дитячих візочків

12          Щороку в перший день літа Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях – наше продовження, здійснення своїх мрій і сподівань. Усі батьки прагнуть, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Цьогоріч у нашому місті свято для діток розпочалося вранці незвичайним парадом дитячих візочків, який очолили міський голова Ігор Крижановський, секретар міської ради Андрій Тесленко, селищний голова смт.Знам’янка Друга Сергій Філіпенко.
12         Учасники параду урочистою ходою пройшли центральною вулицею міста, зупиняючи на собі захоплені погляди перехожих. Кінцевим пунктом призначення – був міський парк відпочинку. Де і визначили кращих з кращих.
Це свято вже третій рік поспіль наповнює міський парк відпочинку дитячим сміхом та креативними витворами винахідливих матусь.
12         Кількість учасників цього року збільшилась. У параді взяли участь близько 20 малюків із своїми диво-візочками. Кілька десятків транспортних засобів для малечі перетворилися на яскраві об'єкти. Наймолодшому учаснику параду всього 2 місяці. Кермують дивовижними транспортними засобами мами й тата. Усі конкурсанти нині одягнені у пишні наряди своїх улюблених казкових героїв.
Фантазії дорослих вистачило, аби влаштувати з дитячого "транспорту" справжню казку. Вигадливі батьки перетворили візочки для малюків на стильні автівки Остапа Бендера, візочки-кораблі, українські хати, циркове шатро, екіпажі принцес, феї і, навіть, справжні байкерські мотоцикли.
12         Старання батьків винагороджувало журі – за відповідність назві, оригінальність, цілісність композиції та якість виконання.
З привітальним словом до дітей звернулися міський голова Ігор Борисович Крижановський та депутат Кіровоградської обласної ради Сергій Вікторович Кліпацький, які привітали всіх присутніх зі святом дитинства, побажали малюкам рости здоровими, щасливими.
12         Усі учасники параду – малюки та їх батьки отримали чудові іграшки від міського голови, міської Спілки підприємців, яку очолює депутат Кіровоградської обласної ради Сергій Вікторович Кліпацький.
Коментарі учасників заходу:
Олена Іщенко, учасниця параду: «Усе-таки ми – українці. І я вважаю, що потрібно, щоб національні традиції відроджувалися».
Андрій Дар’єв, учасник параду: «Цирк у всі часи – настрій, усмішки. А усмішки – це що? Це дитяче щастя».
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1363 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1