Середа, 08.05.2024, 00:11

Головна » 2013 » Березень » 5 » До Міжнародного жіночого дня
До Міжнародного жіночого дня
12          Напередодні відзначення Міжнародного  жіночого дня 8 Березня міський голова Крижановський Ігор Борисович, секретар міської ради, голова міської партійної організації Партії Регіонів Тесленко Андрій Вікторович взяли участь в урочистостях, що відбулися  з нагоди цього свята у  Знам’янському психоневрологічному інтернаті.
     «Саме на Ваші тендітні плечі покладена основна турбота про виховання дітей, збереження сімейної злагоди, добробуту. Саме Ви є надійною підтримкою нам, чоловікам, у всіх наших справах. Хочу висловити найщиріші слова  подяки за Вашу нелегку працю», - з такими словами звернувся міський голова  до жіноцтва.
   Голова обкому профспілки працівників державних установ Володимир Васильович Федотов привітав присутніх жінок зі святом, вручив Почесну грамоту Кіровоградської профспілкової організації працівників державних установ голові профспілкової організації закладу Волковій Ярині Миколаївні за активну участь у профспілковій роботі.
   Від імені голови Кіровоградської обласної організації Партії Регіонів, народного депутата України О.Єдіна, депутатського корпусу привітав жінок секретар міської ради А.Тесленко. Народний депутат України Олександр Йосипович Єдін та міська парторганізація Партії регіонів подарували закладу кондиціонер, а усім підопічним  у подарунок - солодощі.
  Слова вдячності та привітання зі святом висловив директор закладу Володимир Іванович Кадацький. Щирі побажання та музичні вітання художніх колективів міського Палацу культури та Будинку дитячої творчості та дозвілля створили святковий настрій усім присутнім у переддень весняного свята!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 835 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1