Четвер, 25.04.2024, 04:21

Головна » 2015 » Квітень » 24 » До річниці аварії на ЧАЕС
До річниці аварії на ЧАЕС
 Сьогодні біля пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відбувся мітинг-реквієм, присвячений 29-й річниці трагедії у Чорнобилі, у якому взяли участь керівництво міста та Знам’янського району, члени Знам’янської міської громадської організації «Союз-Чорнобиль», ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, громадськість, учнівська молодь.
26 квітня 1986 року трапилася найбільша техногенна аварія на ЧАЕС. Ми завжди будемо пам’ятати день, коли наші люди пожертвували собою ради того, щоби у інших був шанс.
12Цей день зламав долі багатьох людей і сімей.
Все цивілізоване людство згадує в цей день тих, хто, не шкодуючи життя і здоров’я, встав на боротьбу з радіаційною стихією.
12Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, захищаючи нас від страшної біди.
Покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих під час аварії на Чорнобильській АЕС.
12Настоятель релігійної громади (парафії) Святої мучениці Тетяни Олександрійської єпархії УПЦ о. Андрій (Подлєсний) відслужив літію по жертвах Чорнобильської катастрофи.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 844 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 3.7/3