15:57 До святині | |
![]() У богослужінні взяли участь міський голова Ігор Крижановський, керуюча справами міськвиконкому, голова комісії з питань сприяння контролю за дотриманням законодавства України про свободу совісті та релігійні організації Наталія Тесленко, начальник та головний спеціаліст відділу внутрішньої політики Валентина Загородня та Олена Зайченко. Приклонитися перед святинею мали змогу всі бажаючі мешканці міста. | |
|