Субота, 20.04.2024, 04:45

Головна » 2015 » Серпень » 10 » До уваги голів та секретарів будинкових комітетів, голів квартальних комітетів міста!

11 серпня 2015 року о 09 год.00 хв. в залі засідань міської ради відбудеться нарада голів та секретарів будинкових комітетів міста, голів квартальних комітетів міста.

До порядку денного наради включено наступні питання: щодо реалізації державної програми енергозбереження за допомогою загальнонаціональної кредитної програми «Ощадний дім»; щодо функціонування районної лікарняної каси; щодо змін чинного законодавства під час призначення субсидій та надання пільг; щодо реалізації короткотермінового плану дій по боротьбі з карантинними рослинами на території міста.

Запрошуємо взяти участь в нараді всіх членів органів самоорганізації населення міста! Телефон для довідок – 7-40-09.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 811 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3