П`ятниця, 26.04.2024, 07:28

Головна » 2016 » Лютий » 2 » До уваги громадян!
До уваги громадян!
Звертаємо увагу, що дозвільною системою ГУНП в Кіровоградській області поновлено роботу з прийому громадян з питань, що стосуються дозвільної системи.

Власники зброї та засобів самозахисту які з причини не врегулювання на законодавчому рівні питання видачі дозволів на придбання, зберігання, носіння зброї, не змогли своєчасно звернутися до дозвільної системи, можуть звертатися до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції, з метою урегулювання цих питань.

Нагадуємо, що згідно Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом МВС України від 21 серпня 1998 року № 622 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 07.10.1998 за №637/3077, для одержання громадянами дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї подаються такі документи:
  • Заява щодо видачі дозволу;
  • Заповнена картка-заява;
  • Медична довідка (крім охолощеної зброї);
  • Довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування (крім охолощеної зброї);
  • Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;
  • Копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України.

Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо).

З приводу отримання дозволу на придбання, зберігання зброї та отримання необхідної консультації звертатися до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 1093 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0