П`ятниця, 26.04.2024, 16:28

Головна » 2016 » Травень » 26 » До уваги громадян: триває операція «Мак»
До уваги громадян: триває операція «Мак»
В період із 23 травня по 29 вересня 2016 року на території Знам’янського району проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК», спрямованих на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів і недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Якщо вам відома інформація про факти посівів та вирощування нарковмісних рослин, відомості про осіб, причетних до скоєння наркозлочинів, прохання повідомляти до Знам’янського відділу поліції за адресою: м. Знам’янка, вул. Київська, 25 або за номерами «102»,    2-12-80.

Конфіденційність гарантується.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 704 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2