Четвер, 18.04.2024, 03:41

Головна » 2015 » Травень » 20 » До уваги художніх колективів, солістів, молодих митців у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному та цирковому жанрах!
   24 травня 2015 року у м. Гусятині Тернопільської області відбудеться XIV Всеукраїнській фестиваль мистецтв «Пісенні Медобори – 2015». Метою фестивалю є сприяння популяризації сучасного мистецтва, виявлення обдарованих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні населення.      Вік учасників не обмежений. За детальнішою інформацією звертатися до відділу культури і туризму Знам‘янського міськвиконкому за тел.: 2-19-17.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 823 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 0.0/0