Понеділок, 20.05.2024, 04:44

Головна » 2012 » Липень » 18 » Увага!
Увага!

12         Шановні знам’янчани!

18 липня 2012 року о 18.00 у залі засідань міськвиконкому Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному будівництву» Кіровоградського регіонального управління проводитиметься зустріч із мешканцям міста по питанню ознайомлення із змінами щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, отриманими на будівництво (реконструкцію) чи придбання в об’єктах незавершеного будівництва житла.

Запрошуємо всіх бажаючих.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 756 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0