Понеділок, 22.07.2024, 14:58

Головна » 2011 » Жовтень » 19 » До уваги підприємств, установ та організацій міста!
До уваги підприємств, установ та організацій міста!
12        Пропонуємо Вам розглянути пропозиції ТОВ ФІРМА „ЕЛЕКОН Лтд” щодо впровадження пілотного проекту - комбінованої системи опалення на базі індукційного нагрівача з акумуляцією тепла з автоматизованою системою управління.
В 2010 році на одному з підприємств даною компанією було введено в експлуатацію комбіновану систему опалення (індукційний нагрівач + централізоване теплозабезпечення) з акумуляцією тепла та встановлено автоматизовану систему управління (АСМУ).
За підрахунками економічних показників опалювального сезону 2010-2011 рр., на об’єкті впровадження загальна сума витрачених коштів на теплову енергію зменшилася на 42%:
-13% - за рахунок впровадження АСМУ;
29% - за рахунок зменшення вартості 1 Гкал тепла (собівартість 1Гкал – 487 грн).
Більш детальну інформацію можна отримати, надіславши запит на електронну адресу ТОВ ФІРМА „ЕЛЕКОН Лтд”: managers@elecon.com.ua або за телефоном (044)239-08-93.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 669 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0