Головна »
2013 » Січень » 30 » До уваги прийомних батьків!
10:45 До уваги прийомних батьків! |
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує прийомні родини міста про те, що з 1 січня 2013 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства», яким надано право на 50% знижку з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку та на придбання твердого палива і скрапленого газу дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно 3 та більше дітей, а також сім’ям ( крім багатодітних), в яких не менше року проживають 3 і більше дітей, враховуючи тих, над ким встановлено опіку чи піклування. Документом, який підтверджує право на пільги чи державні гарантії, є розпорядження про створення прийомної сім'ї, а також договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання в прийомній сім'ї. Саме в договорі зазначається дата влаштування дитини в родину, від якої можна роботи відлік терміну перебування дитини в сім'ї.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 665 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |