Четвер, 02.05.2024, 00:32

Головна » 2014 » Вересень » 17 » До уваги суб'єктів господарювання!
            До уваги суб'єктів господарювання!

З метою підтримки реалізації товарів українського виробника, враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні та численні звернення мешканців міста, виконавчий комітет Знам'янської міської ради рекомендує суб'єктам господарювання, які працюють у сфері торгівлі, здійснювати реалізацію товарів російського походження зі спеціальним маркуванням: поміткою для покупця з зазначенням країни виробника та прапора Російської Федерації.

До уваги суб'єктів господарювання!

З метою вшанування пам’яті загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України, виконавчим комітетом Знам'янської міської ради прийнято рішення від 12.09.2014р. №314 " Про тимчасову заборону в м. Знам’янка використання
салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів на час проведення антитерористичної операції на сході України".
           Виконавчий комітет Знам'янської міської ради просить суб'єктів господарювання міста, які здійснюють свою діяльність у сфері громадського харчування та інших масових заходів, забезпечити виконання п.1,2 даного рішення, а саме:
1. Заборонити в м. Знам’янка фізичним та юридичним особам використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів на час проведення антитерористичної операції на сході України.
2. Рекомендувати власникам закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, ресторанного господарства, розважального бізнесу, культури при проведенні концертів, дискотек, святкувань, інших масових заходів, забезпечити додержання норм розділу ХІ Правил благоустрію та санітарного утримання м. Знам’янка, селищ Знам’янка та Водяне згідно рішення міської ради від 21.12.2012 року №791 «Про затвердження Правил благоустрію та санітарного утримання м. Знам’янка, селищ Знам’янка та Водяне».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 947 | Додав: Zagor | Рейтинг: 5.0/1