Середа, 01.05.2024, 10:52

Головна » 2014 » Травень » 7 » До уваги учнівської молоді!
До уваги учнівської молоді!
На виконання рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 3 червня 2011р. №324 «Про організацію працевлаштування учнівської молоді у вільний від навчання час» та з метою забезпечення формування навичок до роботи, надання можливості поліпшення матеріального добробуту учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів після досягнення 14-річного віку, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, з багатодітних і малозабезпечених сімей, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу по формуванню в 2014р. банку даних учнівської молоді, яка має бажання взяти участь у оплачуваних громадських роботах під час літніх канікул.

Для цього до Центру необхідно подати пакет документів: особиста заява або заява одного з батьків про надання згоди на працевлаштування дитини або її участь у громадських роботах, копію паспорта або свідоцтва про народження , ідентифікаційний код, довідку про проходження медичного огляду, копії документів, що підтверджують категорію особи ( у разі потреби ).

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передає ці дані до оперативного штабу, який координує роботу щодо працевлаштування учнівської молоді у вільний від навчання час.
Чекаємо вас за адресою: м. Знам’янка вул. Жовтнева, 17 каб.4
 Довідки за телефоном: 2-07-06

Н. Шевченко,
директор ЦСССДМ