Четвер, 02.05.2024, 11:00

Головна » 2013 » Січень » 10 » До відома юридичних осіб та фізичних осіб підприємців!
До відома юридичних осіб та фізичних осіб підприємців!
12       02.10.2012 р. Президентом України В.Януковичем підписаний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму правового регулювання та посилення відповідальності у сфері поводження з відходами» № 5402. Повний текст даного закону можна переглянути на офіційному сайті Верховної Ради «Законодавство України» (zakon.rada.gov.ua). Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства звертається до юридичних осіб та ФОП міста, що здійснюють діяльність у сфері поводження з відходами, з проханням дотримуватись вимог вищевказаного Закону.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 612 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0