Вівторок, 21.05.2024, 18:54

Головна » 2012 » Вересень » 7 » До відома мешканців міста Знам’янка, які утримують молодняк великої рогатої худоби

12         Відповідно до змін, затверджених постановою КМУ від 25.07.2012 року №741, дотація фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби виплачується також у разі утримання ними в своїх господарствах молодняку, набутого шляхом його переміщення від інших власників за кожні повні три місяці його утримання в господарстві.
Датою переміщення молодняку вважається дата прибуття тварини в господарство нового власника, зазначена у паспорті великої рогатої худоби, засвідчена печаткою дільничної або районної лікарні ветеринарної медицини, або дати видачі паспорта великої рогатої худоби новому власнику.

За довідками щодо отримання дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби звертатися в управління економіки і власності міськвиконкому каб. №12, телефон 2-19-72.

Управління економіки і власності міськвиконкому

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 603 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0