Понеділок, 22.07.2024, 16:32

Головна » 2012 » Вересень » 19 » До відома підприємців!
До відома підприємців!

12         Відповідно до протокольного доручення заступника голови обласної державної адміністрації за підсумками наради з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, райдержадміністрацій і міськвиконкомів та провідних підприємств торгівлі області, що відбулась 30 серпня 2012 року, повідомляємо, що в області оголошено місячних з приведення до належного стану роботи підприємств торгівлі та сфери послуг в частині:
- приведення зовнішнього вигляду будівель (приміщень) у належний санітарно-технічний стан, впорядкування прилеглої території тощо;
- оформлення вивісок про назву об`єкту, режим роботи на належному рівні;
- забезпечення належної викладки товару з дотриманням товарного сусідства, наявність цінників, дотримання санітарних норм і правил;
- розміщення зовнішньої і внутрішньої реклами з дотриманням вимог Закону України "Про рекламу";
- приведення у відповідність Куточків споживача;
- дотримань вимог розпоряджень голови облдержадміністрації "Про реалізацію проекту "Купуй Кіровоградське" (наявність логотипів, цінників, плакатів та ін..) та "Про регулювання цін на основні продовольчі товари" (торгівельна надбавка не вище 10-15%);
- дотримання вимог законодавства з питання захисту прав споживачів.

Разом з цим нагадуємо, що з 16 вересня 2012 року вступив у дію Закон України від 22 вересня 2011 року № 3778 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів".

Управління економіки і власності міськвиконкому

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 766 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0