Вівторок, 07.05.2024, 00:01

Головна » 2013 » Червень » 11 » До відома виборців ! ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ
До відома виборців ! ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

12         Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».
В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця.
Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.
Правила використання персональних даних в мережі Інтернет:
• користувач, реєструючись на даному сайті (далі - Сайт), надає згоду на обробку його особистих персональних даних з наступними умовами:
• згода дається на обробку власних персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.
• згода дається на обробку наступних персональних даних: прізвище, ім'я, по батькові(за наявності); дата народження; адреса реєстрації; адреса електронної пошти; номери контактних телефонів(за наявності).
• метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.
Адміністратори Сайту зобов'язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.
При виникненні питань завітайте за адресою: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, каб. № 6. Телефон для довідок – 7-42-43.

Відділ ведення Державного реєстру
виборців Знам’янської міської ради

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 892 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0