15:04 До висот Шевченкового слова | |
![]() Під такою назвою в обласній науковій бібліотеці ім.Чижевського відбувся ІІ-й етап обласного конкурсу на краще читання творів Тараса Шевченка, присвячений 200-річчю з дня народження Кобзаря. В конкурсі взяли участь представники усіх міст і районів Кіровоградщини, які на гідному рівні продемонстрували свої таланти. Кращі конкурсанти, до складу яких потрапив і представник від знам’янської бібліотечної системи – учень 11 класу НВК школи-ліцей №2 Янкович Андрій, отримали право стати учасником третього, заключного етапу конкурсу. Почесне місце Андрій зайняв за твір патріотичної тематики - вірш В.Стуса «Як добре те, що смерті не боюся», підготовлений за допомогою вчителя української мови та літератури Осадчої Наталії ![]() Свої настанови та побажання учасникам висловили і інші члени журі: Барабуля Микола Іванович - радник з питань культури Кіровоградського міського голови та Курман Євген Васильович - головний режисер Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького. Підведення підсумків та нагородження переможців заключного конкурсу відбудеться в березні 2014 року в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького. | |
|